نمایندگی باطری سپاهان
گارانتی سپاهان باتری غرب تهران

گارانتی سپاهان باتری غرب تهران

09202161918

طرح تعویض و پشتیبانی تمامی محصولات

گارانتی باتری خودرو به دلیل حساس بودن این قطعه در خودروی شما، موضوعی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید.

از این رو، ضروری است تا از خرید محصولات فاقد کارت گارانتی معتبر و یا دارای کارت های تاریخ گذشته خودداری کنید تا در صورت بروز مشکلات احتمالی برای باتری خریداری شده، امکان استفاده از خدمات گارانتی برای شما وجود داشته باشد.

در همین راستا، توصیه می کنیم که خرید خود را صرفا از فروشگاه های معتبر چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی انجام دهید.

ما در مجموعه خود مفتخریم که بهترین برند های باتری موجود در بازار را با تاریخ تولید به روز عرضه کنیم.

محصولات با گارانتی دوازده ماهه پشتیبانی میشوند که هنگام خرید باتری از مجموعه ما میتوانید مطمئن باشید که انتخاب درستی دارید.

سیستم گارانتی باتری ماشین:

شما با اطلاع کامل از نحوه گارانتی کارخانه های تولیدی باتری می توانید خرید مطمئن و بدون دغدغه را داشته باشید.

سیستم گارانتی باطری خودرو توسط کارخانه تولیدی آن مشخص می شود که معمولاً کارخانه های تولیدی سیستم مشابه هم را برای کنترل و ارائه گارانتی خود تعیین کرده اند.
فعالیت سپاهان باتری به صورت 24 ساعته می باشد در این

-مواردی که گارانتی باطری خودرو را باطل میکند :

1_ تغییر شکل ظاهری باتری ماشین.
در چند حالت متداول ممکن است باتری ماشین شما تغییر شکل داشته باشد که در دو صورت چون اختلال در سیستم فنی ماشین میباشد، گارانتی به باتری خودرو تعلق نمیگیرد.
وجود مشکلات فنی در خودرو و داغ شدن موتور می‌تواند گرمای زیادی را ایجاد کند که نه تنها باتری ماشین، بلکه دیگر قطعات حساس را هم درگیر کند.
مشکل از دینام و سیستم برق خودرو باشد.
مشکل از دینام و سیستم برق خودرو باشد، اگر مشکل در سیستم برق رسانی ماشین باشد باتری ماشین بیش از حد مجاز و مورد نیاز خود شارژ میشود، ولتاژ دریافتی افزایش یافته و صفحات باتری بیش از حد مجاز شارژ میشوند و باعث تغییر شکل باتری ماشین میشود.

2_ شل بستن باتری ماشین
استفاده نکردن از بست باتری، برای ثابت نگه داشتن باتری ماشین و یا شل بستن باتری میتواند آسیب جدی به باتری وارد کرده و باعث شکستگی باتری و نشت اسید به بیرون شود و به قطعات دیگر در داخل کاپوت هم آسیب وارد کند.

3_ تغییر رنگ الکترولیت در همه خانه ها
تغییر رنگ الکترولیت به علت وجود مشکل در دینام و سیستم برق خودرو میباشد و تغییر رنگ سبز چشمی، هیدرومتر یا نشانگر باتری شامل گارانتی نمیشود.

4_ آسیب و شکستگی باتری:
در زمان خرید باتری دقت کافی را داشته باشید که باتری شکستگی یا نشت نداشته باشد.

شکستگی باتری ناشی از تصادف و یا حمل و نقل باتری از مواردی است که منجر به ابطال گارانتی میشود.

علاوه بر آن، اگر باتری ماشین شما از کار افتاده ولی هنوز گارانتی باتری شما معتبر است و از سلامت فنی ماشین خود مطمئن هستید، دست به باتری خود نزنید؛ صبر کنید، باز کردن باتری و اضافه و کم کردن الکترولیت باتری توسط هر فردی به جز شرکتی که از آن باتری ماشین خود را خریداری کرده اید، باعث میشود گارانتی به باتری شما تعلق نگیرد.

اجازه دهید کارشناس شرکت مربوطه مشکل را شناسایی کند و در صورتی که مشکل از باتری باشد از گارانتی باتری ماشین شما استفاده کند. مثلا ار ماشین شما در شمال تهران خراب شود و اگر گارانتی باتری سپاهان را دارد باید نمایندگی باتری سپاهان در شمال تهران تماس بگیرید.
5_ خشک شدن باتری ماشین (کاهش وزن باتری)
اگر باتری ماشین مدت زمان زیاد و مداوم استفاده شود، الکترولیت باتری تخلیه میشود و صفحات باتری کاملا خشک میشوند.

این اتفاق عموما در آب و هوای گرم و خشک و عموما در باتری ماشین های عمومی اتفاق می افتد؛ که در این حالت نیز گارانتی به باتری ماشین شما تعلق نمی گیرد.

6_عدم تطابق ظرفیت باتری ماشین با نوع خودرو شما
هر اتومبیل، باتریی در یک محدودی آمپراژ را میتوانند پشتیبانی کنند.
شما باتوجه به سیستم برق مورد استفاده در ماشین، میتوانید هر کدام از باتری هایی که در این محدوده قرار دارند را استفاده نمایید.
اگر باتری مورد استفاده شما خارج از این محدوده باشد (باتری با آمپراژ بالاتر یا پایین تر) گارانتی به باتری ماشین شما تعلق نمی‌گیرد.


7_ عدم تطابق کد درج شده بر روی باتری ماشین و کد درج شده در برگه گارانتی ماشین
هر باتری ماشین، یک کد دارد و برای اینکه مشخص شود این برگه گارانتی دقیقا برای این باتری است، شرکت‌های سازنده باتری ماشین از کد استفاده می‌کنند.

8_ نحوه ثبت و فعالسازی گارانتی سپاهان باتری
گارانتی محصولات سپاهان باتری الکترونیکی می باشد.
یعنی بطور کلی به منظور حفاظت از محیط زیست، کارت کاغذی حذف شده است.

حال برای استفاده از گارانتی سپاهان باتری باید شماره سریال باطری که به روی درب باتری نوشته شده است را یادداشت کنید و گارانتی باتری سپاهان خود را به یکی از چهار روش زیر فعال کنید.

روش اول: استفاده از پیامک به شماره (۲۰۰۰۳۷۳۹) با تلفن همراه خریدار, که این نوع فعال سازی راحت ترین نوع میباشد
{شماره پلاک خودرو*سریال باتری*۲۱۱ ( از چپ به راست)}
1. عدد ۲۱۱ را زده
2. سپس کلید ستاره( * ) را زده
3. شماره سریال باتری ماشین خود را وارد نمایید
4. مجدد کلید ستاره (*) را بزنید
5. سپس پلاک ماشین خود را وارد نمایید


روش دوم: فعالسازی گارانتی باتری سپاهان با تماس با واحد صدای مشتری سپاهان باتری به شماره: ۰۳۱۳۵۰۶۲ – با صدای مشتری به شماره ۳۵۰۶۲-۰۳۱ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان سپاهان باتری گارانتی باتری را برای شما فعال سازی کنند.

روش سوم:مراجعه به سایت رسمی شرکت سپاهان باتری و فعالسازی گارانتی باتری سپاهان از این لینک، فعال سازی باتری ماشین خود را انجام دهید. پرکردن فرم زیر زمان بیشتری از شما نسبت به سایر روش های فعالسازی گارانتی باتری ماشین سپاهان خواهد گرفت

روش چهارم :می توانید با شماره تلفن گویا ۳۷۶۰۷۴۶۰-۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و با شماره گیری سریال باتری و پلاک ماشین گارانتی باتری سپاهان را فعال سازی نمایید.

استعلام گارانتی باتری سپاهان
برای استعلام گارانتی باتری سپاهان کد زیر را به شماره ۲۰۰۰۳۷۳۹ پیامک کنید.
سریال باتری*۲۱۵

Loader